Aktualności

Poniedziałkowy wysyp endorfin w naszej szkole :)

0
Dzień Uśmiechu 2019

 Radosne święto, czyli Światowy Dzień Uśmiechu, tradycyjnie obchodzone w pierwszy piątek października, w naszej szkole wyjątkowo odbyło się w poniedziałek -07 października. Ciekawostką jest, że pomysłodawcą tego dnia jest Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”, stworzonej w 1963 roku.

“Święto uśmiechu” celebruje się na świecie od 1999 roku. Do tradycji tego dnia w naszej szkole należy kosztowanie kwaśnej cytryny, które od razu można zagryźć słodkim cukierasem. Wzajemnie obdarzamy się serdecznymi uśmiechami lub przekazujemy życzenia oraz miłe słowo, także w formie bilecików. W tym roku dziewczęta z klasy 8b przygotowały także Happy Aerobik. Na korytarzu pierwszego piętra było tego dnia głośno, żółto i bardzo wesoło- co zobaczyć możecie w FOTORELACJI. Każdy otrzymał wesołą bransoletkę i naklejkę. Cały tydzień czekamy na Wasze uśmiechnięte selfie. Nagrody czekają a rozstrzygnięcie konkursu już wkrótce. Dziękujemy wszystkim uczniom z klas 8b i 8d zaangażowanym w organizację tej imprezy. Pamiętajcie ! “Uśmiech to taka krzywa, która wszystko prostuje”. ZDJĘCIA

Pedagog: Katarzyna Giersberg- Oleksiak
Pedagog: Maria Kęsy

 

Profilaktyczny Przystanek w Szamotułach

Poprzedni artykuł

Tyle jest w każdym poznaniu nauki,…

Następny artykuł