Aktualności

Bajkowe Mikołajki na Polnej

0
Bajkowe Mikołajki na Polnej

Na Polnej panowała dzisiaj (6 grudnia) cudowna, mikołajkowa atmosfera. Nasze kochane Panie Dyrektor zaskoczyły wszystkich prezentem mikołajkowym w postaci nowego dzwonka, który w wyjątkowy sposób zapraszał nas na lekcje i przerwy. W klasach i na korytarzach pojawiły się już choinki i dekoracje świąteczne wykonane przez uczniów. Od samego rana widać było zadowolonych uczniów (i nauczycieli) ubranych na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach, strojach śnieżynek i reniferów. Przybył również sam Mikołaj, który wędrował po klasach z workiem pełnym słodkości.
W hali sportowej mikołajkowo – bajkowo bawili się uczniowie klas 1–3. Uczestniczyli w atrakcyjnych konkurencjach, śpiewali piosenki, tańczyli. Mikołajkową zabawę uświetniła swoją obecnością p. Monika Kijek – pochodząca z Wronek aktorka dubbingowa, dramatyczna i musicalowa (absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, właścicielka Studio Piosenki METRO w Poznaniu), która wspólnie z Elfami i Śnieżynką moderowała zabawę a ponadto jak zwykle magicznie zaśpiewała znane hity z kreskówek (kliknij!).
Na koniec pojawił się On – Mikołaj, od którego nasi najmłodsi uczniowie (chyba byli grzeczni przez cały rok) otrzymali cukierki i życzenia świąteczne. Fotorelacja i krótkie migawki filmowe – na FB. Poniżej – filmowe podsumowanie Bajkowych Mikołajek:

W świątecznej krainie Deli Parku

Poprzedni artykuł

Lukrowo i kolorowo

Następny artykuł