Aktualności

W świątecznej krainie Deli Parku

0
Wycieczka do Deli Parku

29 listopada uczniowie klasy 2a i 2b wyruszyli na wycieczkę do Deli Parku.  Nasza przygoda rozpoczęła się od pieczenia pierniczków. Na warsztatach świątecznych, dzieci wałkowały ciasto a następnie wycinały różne kształty pierniczków: choinki, dzwonki, serduszka. Po skończonej pracy czekał już na nas Święty Mikołaj z prezentami, co sprawiło wszystkim wiele radości. Kolejną atrakcją było pisanie listów pod czujnym okiem elfów. Każdy list dzieci starannie składały i wrzucały  do dużej,  czerwonej skrzyni z napisem „Poczta Świętego Mikołaja”, z nadzieją spełnienia najskrytszych marzeń.  Odwiedziliśmy też Mini Zoo, gdzie obserwowaliśmy domowe i egzotyczne zwierzęta oraz Park Miniatur z postaciami znanych bajek. Wspaniale bawiliśmy się przez cały dzień. Fotorelacja z wycieczki

Katarzyna Śrama

Jesteś tym, co jesz!

Poprzedni artykuł

Bajkowe Mikołajki na Polnej

Następny artykuł