Aktualności

Jesteś tym, co jesz!

0
Jesteś tym, co jesz
W minionym tygodniu uczniowie z klasy 3b wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego przeprowadzili zajęcia w klasach 1-3. Wcielając się w rolę nauczyciela przekazywali zdobytą wiedzę o zdrowym odżywianiu. Podczas lekcji dzieci dowiedziały się jaką drogę musi pokonać jedzenie w naszym układzie pokarmowym, a także jak czytać tabelę wartości na opakowaniu pożywienia. Ponadto zaśpiewały piosenkę o witaminach, wykonały karty pracy dostosowane do wieku uczniów oraz odpowiedziały na kilka pytań dotyczących przeprowadzonej lekcji. Uczniowie doskonale odnaleźli się w roli nauczyciela, może któreś z nich w przyszłości zostanie pedagogiem. Kilka zdjęć

Natalia Kaszkowiak-Colombo

Czy wij się wije, a straszek straszy???

Poprzedni artykuł

W świątecznej krainie Deli Parku

Następny artykuł