Aktualności

Konkurs recytatorski

0
Konkurs recytatorski
W czwartek 19.05 br. w Chojnie odbył się V Gminny Konkurs Recytatorski ,,Zamiast smucić się i płakać lubię rymy czasem łapać”. Wzięło w nim udział aż 30 uczestników z 6 szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały: Iga Antoszewska, Lena Morawiec, Hania Regdosz, Basia Kalitka, Kornelia Kin. Wszyscy uczestnicy prezentowali swoje możliwości na wysokim poziomie, a treść prezentowanych  utworów czasem śmieszyła a czasem uczyła. Wszyscy obecni przypomnieli sobie jak ważna jest nasza planeta i jak należy o nią dbać, żeby żyło nam się dobrze.

Jestem dumna, bo podczas ogłoszenia wyników okazało się, że nasza szkoła wypadła świetnie. Dziewczyny zdobyły następujące miejsca:

  • Klasy I-III: I miejsce Iga Antoszewska, II miejsce Lena Morawiec
  • Klasy IV-VI: III miejsce Hanna Regdosz
  • Klasy VII-VIII: II miejsce Kornelia Kin
  • Znakomicie zaprezentowała się też Basia Kalitka – jej interpretacja wiersza była bardzo dojrzała.
Gratuluję Wam koleżanki świetnych prezentacji i wyników. Gratuluję też organizatorom, za świetną organizację. Cieszę się, że mogłam tam być 🙂 Kilka zdjęć

Iga Antoszewska, kl. 3b

 

Balonowa lekcja geografii

Poprzedni artykuł

Dzień Języków Obcych

Następny artykuł