Aktualności

Dzień Języków Obcych

0
Dzień Języków Obcych

W czwartek 19 maja odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Zadaniem tego święta jest promowanie różnorodności kulturowej, językowej i motywowanie uczniów do nauki języków. Tego dnia podczas długich przerw, uczniowie mieli możliwość słuchania muzyki w różnych językach. Nauczyciele języków obcych przeprowadzili lekcje na temat korzyści wynikających z posiadania kompetencji językowych. Lekcje zostały podsumowane quizem przygotowanym w aplikacji Kahoot. Ogłoszono również wyniki konkursu Komiks z Tygryskiem dla klas 1-3. Pierwsze miejsce w tym konkursie zajęła Magdalena Biniak z klasy 2b, drugie miejsce zajęły ex aequo Nina Jasińska z klasy 2b i Anna Porada z klasy 1c. Fotki

Zespół Nauczycieli Języków Obcych

Konkurs recytatorski

Poprzedni artykuł

“Biegane” dyktando

Następny artykuł