Aktualności

Dzień Drzewa w przedszkolu

0
Dzień Drzewa z Przedszkolakami

Dzień Drzewa z Przedszkolakami

W ramach obchodów Święta Drzewa uczennice z klasy 7 A: Aleksandra Głucha, Roksana Lech, Julia Rusinek, Magdalena Tomaszewska i Zofia Zielińska pod opieką p. Julii Spychały, odwiedziły 5-latków z przedszkola “Wronczusie”.

Dziewczyny poprzez liczne gry i zabawy edukacyjne pokazały maluchom role i znaczenie lasu zarówno dla ludzi jak i dla zwierząt. Rozwiązywaliśmy zagadki, przeprowadziliśmy zabawę pt. “Drwal”, która bardzo się wszystkim podobała;) Później, w małych podgrupach dzieci rozwiązywały (poprzez słuch, węch, dotyk) różne ciekawe zagadki o drzewach.  Wykonały również ludziki z kasztanów, kwiaty z liści oraz rysowały kredą wymarzone drzewo. Na koniec wszystkie przedszkolaki złożyły  przyrzeczenie: “że zawsze będą dbać o przyrodę”. Dziewczętom z VII klasy bardzo dziękuję za zaangażowanie i znakomitą organizację dzisiejszego  “Dnia Drzewa” w przedszkolu ;). A oto fotoreportaż

Julia Spychała

 

Wspominamy Papieża Polaka

Poprzedni artykuł

Historia zapisana w drzewach

Następny artykuł