Aktualności

Historia zapisana w drzewach

0
Dzień drzewa 2018

Dzień drzewa 2018

Tegoroczne obchody Święta Drzewa przebiegły w nietypowej formie. Uczniowie wzięli udział w grze miejskiej, która odbyła się na terenie szkoły. Zadaniem trzyosobowych drużyn było rozwiązanie kilkunastu zadań rozmieszczonych w różnych miejscach szkoły.

Dodatkowym utrudnieniem był fakt, iż uczniowie mogli to robić tylko w czasie przerw. W środowy poranek w Szkole Podstawowej Nr 3 rozpoczął się szał szukania i odgadywania zagadek dendrologicznych. W walce o zwycięstwo liczyła się wiedza, spryt, spostrzegawczość i szybkość. Wszystkimi tymi atutami wykazały się dziewczyny z klasy 7 s w składzie: Patrycja Kapłon, Oliwia Gołąb i Julia Kuźniak, które wygrały nagrodę główną,  był nią m. in. złoty bilet na zwolnienie z odpytywania w wybranym przez siebie dniu.

Gratuluję wszystkim uczestnikom dobrej zabawy a Pani Kasi Śramie oraz uczniom klasy 7D dziękuję za pomoc w organizacji imprezy.

Patrycja Wituska

Dzień drzewa 2018 Dzień drzewa 2018 Dzień drzewa 2018 Dzień drzewa 2018
Dzień drzewa 2018 Dzień drzewa 2018 Dzień drzewa 2018 Dzień drzewa 2018

 

Dzień Drzewa w przedszkolu

Poprzedni artykuł