Aktualności

Być KOBIETĄ!

0
Dzien Kobiet 2018

Dzien Kobiet 2018

Czwartek, 8 marca, był bardzo wesołym dniem w naszej szkole. Z okazji Dnia Kobiet, miało miejsce wiele atrakcji. Uczestniczyliśmy w apelu przygotowanym przez panią Emilię Jędrzejczak i przedstawicieli klas. Była to okazja do podziwiania na scenie doświadczonych aktorów

ale, co ważne, objawiło się też wielu debiutantów, którzy na pewno jeszcze nie raz uświetnią swoimi występami nasze szkolne uroczystości. Wspaniałe występy taneczne, wokalne i recytatorskie pozwoliły na właściwe uczczenie kobiecego święta. Podczas przerw Samorząd zorganizował zabawy, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Męskie grono naszej szkoły, biorąc udział w konkursie na pomalowanie koleżanek z klasy, mogło przekonać się, że los makijażysty to ciężki chleb. Tradycyjnie też ogłosiliśmy 8 marca Dniem w Spódnicy, co było doskonałą okazją do urządzenia podczas przerwy pokazu mody. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmu z tego pełnego wrażeń dnia!

Anna Borowiak

zdj. i film – Monika Kowalska

Fotoreportaż z Dnia Kobiet w SP3

Nasze zawodniczki wicemistrzyniami powiatu!

Poprzedni artykuł

Turniej o Puchar Tymbarku

Następny artykuł