Aktualności

Turniej o Puchar Tymbarku

0
Turniej o Puchar Tymbarku

Turniej o Puchar Tymbarku

9 marca 2018 r. uczniowie klas sportowych Szkoły Podstawowej nr 3 reprezentowali szkołę na Turnieju o Puchar Tymbarku w etapie Powiatowym. Nasz zespół rywalizował z SP 1 Szamotuły (1-0), SP Kaźmierz (3-0), SP Obrzycko (3-1). 

Wronczanie zwyciężyli we wszystkich spotkaniach strzelając 7 bramek i tracąc tylko jedną. Zwycięstwo w turnieju dało naszej szkole awans i reprezentowanie Powiatu Szamotulskiego w etapie wojewódzkim.

Na zdjęciu od lewej: Bartosz Hoffmann(trener), Piotr Hoffmann, Patryk Wojcieszak, Tomasz Regdosz, Tomasz Gorący(bramkarz), Mikołaj Pawlicki, Oliwier Gregorek, Gracjan Wojciechowski, Gracjan Wachowiak, Mateusz Łożyński, Adrian Czaprański.

Bartosz Hoffmann

Turniej o Puchar Tymbarku Turniej o Puchar Tymbarku

 

Być KOBIETĄ!

Poprzedni artykuł

Turniej Mini Siatkówki Trójek

Następny artykuł