Aktualności

Turniej Mini Siatkówki Trójek

0
Turniej Mini Siatkówki Trójek

Turniej Mini Siatkówki Trójek

11 marca 2018 (niedziela) uczennice naszej szkoły brały udział w Turnieju Mini Siatkówki Trójek w Rokietnicy. Turniej odbył się w Hali widowiskowo- sportowej w Rokietnicy. Rozgrywki prowadzone były w dwóch fazach: eliminacyjnej i o miejsca. W turnieju brało udział 30 drużyn (90 dziewczyn).

Nasze uczennice reprezentowały Szkołę w dwóch ,,trójkach”. Swoje umiejętności mogły skonfrontować ze swoimi rówieśniczkami z Poznania, Kalisza, Jarocina, Szamotuł, Turka, Leszna i Rokietnicy. Nasze dziewczyny ostatecznie zajęły XIV i XXVI miejsce w Turnieju.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 we Wronkach:
Karolina Radziszewska, Oliwia Garczyńska, Emilia Stróżyna, Olga Spychała, Aleksandra Adamska, Pola Frąckowiak.

Trener Fabian Myszkowski

Turniej Mini Siatkówki Trójek Turniej Mini Siatkówki Trójek

 

Turniej o Puchar Tymbarku

Poprzedni artykuł

Marek Regdosz po raz trzeci laureatem?

Następny artykuł