Dzień Kropki 2022

Dzień Kropki

Po raz czwarty w naszej szkole został zorganizowany Międzynarodowy Dzień Kropki. Z tej okazji przez cały wrzesień nasi uczniowie brali udział
w działaniach rozwijających kreatywność, twórcze myślenie i wewnętrzną motywację. Projektowanie strojów, tworzenie obrazów, komponowanie muzyki, to tylko nieliczne przykłady z podjętych przez nas tematów. Wspólnie z bohaterką książki P.H.Reynolds’a zastanawialiśmy się także jak rozbudzić wiarę we własne siły i pewność siebie.
W ramach twórczego września zorganizowany został również konkurs plastyczno- filmowy, pt. ”Mam talent”. Wyniki ogłosimy już wkrótce.
Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy zaangażowali się w organizację tego dnia w szkole. Zdjęcia – FB

Sabina Jasińska, Karolina Pospieszna-Firlet

Sprzątamy dla Polski