Aktualności

Sprzątamy dla Polski

0
Sprzątamy!
Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w tegorocznej Akcji Sprzątania Świata. Głównym celem akcji było rozbudzenie świadomości ekologicznej uczniów i odpowiedzialności za środowisko naturalne.
Akcja miała również na celu pokazanie uczniom, że rozwiązaniem problemu zaśmieconego środowiska nie jest tylko coroczna zbiórka śmieci, lecz głównie zmiana nawyków w codziennym życiu, segregacja i umiejętne gospodarowanie odpadami.

Uczniowie podeszli do działania z wielkim zaangażowaniem, a efektem ich pracy jest oczyszczona ze śmieci okolica dworca we Wronkach, osiedle Staszica i Skwer im. Cyryla Sroczyńskiego. Opiekunowie akcji dziękują wszystkim uczestnikom za wspaniale wykonaną pracę.
Teraz wystarczy wziąć przykład z naszych uczniów i dołożyć swoja cegiełkę, by oczyścić świat! Fotki – FB

Sabina Jasińska

Dzień Kropki 2022

Poprzedni artykuł

Profilaktyka jodowa

Następny artykuł