Aktualności

Dzień Kropki w SP3

0
Dzień Kropki w SP3

Po raz drugi w naszej szkole został zorganizowany Międzynarodowy Dzień Kropki. Z tej okazji nasi uczniowie wzięli udział w lekcjach rozwijających kreatywność, twórcze myślenie i wewnętrzną motywację. Wspólnie z bohaterką książki P.H.Reynolds’a zastanawialiśmy się jak rozbudzić wiarę we własne siły i pewność siebie. Idąc śladami małej Waszti podjęliśmy wiele artystycznych działań, które ujawniły potencjał uczniów. W ramach lekcji języka polskiego Pan Paweł Bocian omówił z uczniami związki frazeologiczne ze słowem kropka oraz zinterpretował wiersz Zbigniewa Herberta „Kropka”. Uczniowie mogli również podjąć się napisania własnego wiersza.

Teraz kolej na Was. Sami sprawdźcie dokąd zawiedzie Was tytułowa „Kropka”?

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy zaangażowali się w organizację tego dnia w szkole.

Sabina Jasińska i Karolina Pospieszna-Firlet

Wizyta 1b w Nadleśnictwie Wronki

Poprzedni artykuł

Sprzątanie Świata 2021: „Myślę, więc nie śmiecę”

Następny artykuł