Aktualności

Gminne Obchody Święta Niepodległości

0
Gminne obchody Święta Niepodleglości

Gminne obchody Święta Niepodleglości11 listopada obchodziliśmy 97 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Społeczność Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach reprezentował Poczet Sztandarowy: Weronika Cembrowicz, Wojciech Biniek i Marta Bartkowiak

oraz Poczet Kwiatowy: Joanna Szablewska i Aleksandra Wytrykus pod opieką p. Patrycji Wituskiej i p. Katarzyny Giersberg-Oleksiak. Uczniowie z nauczycielami brali udział w uroczystej Mszy Świętej. Kolejnym punktem był przemarsz ulicami naszego miasta. Delegacje złożyły kwiaty przy pomnikach, a obchodom cały czas towarzyszyła Orkiestra Dęta wraz z Mażoretkami. Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek do Wronieckiego Ośrodka Kultury, gdzie można było skosztować pysznych Marcińskich rogali.

Marta Bartkowiak, klasa III F
fot. Katarzyna Giersberg- Oleksiak

Zdjęcia – na Facebooku

„Jeszcze jeden listopad do okna zapukał…

Poprzedni artykuł

Gratulacje Dla Laureatów!

Następny artykuł