Aktualności

„Jeszcze jeden listopad do okna zapukał…

0
Święto Niepodległości

Święto Niepodległości…żółtych liści szelestem. I znów nas odszukał. Nas, zapatrzonych w przeszłość.” 

We wtorek, 10 listopada 2015 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel, upamiętniający wydarzenia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego i wyprowadzeniu pocztu sztandarowego rozpoczęła się część artystyczna. Składała się ona z dwóch etapów. Wprowadzenia we wspomniane wydarzenia oraz części poetycko – patriotycznej, która przedstawiła bardzo efektownie i w dostępny sposób całą historię Polski „ku pokrzepieniu serc”. W przygotowanie apelu zaangażowali się przede wszystkim uczniowie klas trzecich. Wszystkim uczniom biorącym udział w przedstawieniu serdecznie dziękujemy.

Arlena Stachowiak, Katarzyna Szablewska

zdj. Monika Kowalska

Święto Niepodległości Święto Niepodległości Święto Niepodległości Święto Niepodległości

Więcej fotografii 

Pod Znakiem Konkursów Przedmiotowych

Poprzedni artykuł

Gminne Obchody Święta Niepodległości

Następny artykuł