Aktualności

Dzień Subkultur 2018 (2)

0
Dzień Subkultur

Dzień Subkultur

23 listopada  w naszej szkole przebiegał pod hasłem ,,Dnia Subkultur” i był elementem szkolnych obchodów Tygodnia Życzliwości. Uczniowie przebrali się w różnokolorowe stroje, które nawiązywały do wcześniej wylosowanej subkultury. Podziwialiśmy tego dnia m.in. hippisów, havy metalowców, punków, dresiarzy czy emo. Przerwy umilała nam muzyka. Ponadto w holu szkoły zostało wystawione ,,słoneczko życzliwości”,

na którym uczniowie mogli i mogą nadal zawieszać pozdrowienia, przeprosiny, podziękowania. Dziękujemy społeczności szkolnej i  wychowawcom, dzięki którym tego dnia mogło być w szkole kolorowo i wesoło. FOTOREPORTAŻ z tego dnia wyk. p. Paweł Bocian

                                                                Katarzyna Giersberg-Oleksiak, Maria Kęsy

 

 

Bezpieczeństwo, które się opłaci

Poprzedni artykuł

Szkoła Małego Inżyniera – GŁOSOWANIE!

Następny artykuł