Aktualności

Szkoła Małego Inżyniera – GŁOSOWANIE!

0

ZAGŁOSUJ NA NASZĄ SZKOŁĘ W PROGRAMIE “SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA”!

Nasza szkoła zgłosiła się do projektu „SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA”, organizowanego przez Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Aby zostać jednym z 13 (trzynastu) Finalistów, należy zebrać największą ilość głosów w ramach głosowania internautów na naszą szkołę. Głosowanie on-line rozpoczyna się od 26.11.2018 r. o godz. 00:00:01

ODDAJ SWÓJ GŁOS NA NASZĄ SZKOŁĘ!!! GŁOSUJEMY CODZIENNIE DO 07 GRUDNIA 2018

Zachęcajcie swoich przyjaciół, rodzinę i znajomych do głosowania na naszą szkołę. Jeden użytkownik może oddać jeden głos dziennie.

Aby oddać głos wystarczy, za pośrednictwem strony internetowej http://szkolamalegoinzyniera.pl kliknąć w nazwę naszej szkoły, a następnie wybrać ikonę “Oddaj głos”. Potem należy podać numer telefonu, na jaki wysłany zostanie SMS z kodem. Jeden numer może oddać tylko jeden głos dziennie.

Liczymy na Wasze głosy i wsparcie! Wszyscy działamy na rzecz naszej szkoły!

Dzień Subkultur 2018 (2)

Poprzedni artykuł

Spotkanie z przedstawicielką Policji

Następny artykuł