Aktualności

Spotkanie z przedstawicielką Policji

0
Spotkanie z Policjantką

Spotkanie z Policjantką

27 listopada wszyscy uczniowie klas siódmych uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Tego dnia naszą szkołę odwiedziła sierż. sztab. pani Ewelina Grabowa, która przygotowała dla nas bardzo ciekawą prelekcję na temat konsekwencji prawnych nieletnich.

Podczas spotkania omówiony został problem przestępczości oraz zapobieganie i zwalczanie demoralizacji wśród młodzieży. Pani policjantka poruszyła także temat cyberprzemocy i jej skutków. Skoncentrowano się również na szeroko pojętej profilaktyce uzależnień, realizacji obowiązku szkolnego i konsekwencjach stosowania przemocy fizycznej i psychicznej. W końcowej części spotkania młodzież zadawała funkcjonariuszce pytania dotyczące regulacji zagadnień procesowych i wykonawczych związanych z odpowiedzialnością nieletnich. Spotkanie zakończyła projekcja filmiku na temat internetowego hejtu.

Karolina Barłóg, Katarzyna Giersberg- Oleksiak

zdj. Paweł Bocian

Spotkanie z Policjantką Spotkanie z Policjantką Spotkanie z Policjantką Spotkanie z Policjantką
  Spotkanie z Policjantką    

 

Szkoła Małego Inżyniera – GŁOSOWANIE!

Poprzedni artykuł

Święty Andrzej ci ukaże, co ci los przyniesie w darze…

Następny artykuł