Aktualności

Egzamin na kartę rowerową

0
Egzamin na kartę rowerową

Egzamin na kartę rowerową

11 października 2018 roku uczniowie klasy Vs przystąpili do drugiego etapu egzaminu na kartę rowerową. Tydzień wcześniej pisali test sprawdzający ich wiadomości dotyczące ruchu drogowego, Teraz sprawdzana była ich umiejętność jazdy na rowerze i stosowanie w praktyce znajomości przepisów. 

Zdający mieli za zadanie pokonać rowerowy tor przeszkód. Wszyscy uczniowie świetnie zdali egzamin praktyczny. Gratulujemy!

Komisja egzaminacyjna składała się z komendanta Straży Miejskiej Pawła Mazurczaka oraz starszego inspektora Ireneusza Biedziaka, policjanta – młodszego aspiranta Jarosława Nawrota, nauczyciela wychowania fizycznego Fabiana Myszkowskiego oraz nauczyciela techniki Bogusława Świniarskiego, który wcześniej przygotowywał uczniów do pierwszego poważnego egzaminu.
Wszystkim uczniom klasy Vs życzę szerokiej drogi! Kilka fotek

Bogusław Świniarski

 

Nadanie imienia ulicy

Poprzedni artykuł

Gminne Sztafety Przełajowe

Następny artykuł