Aktualności

Ekologia – Nasza Specjalność

0
Powiatowy Konkurs Ekologiczny 2015

Powiatowy Konkurs Ekologiczny 2015W XXII Powiatowym Konkursie Ekologicznym drużyna z Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta z Wronek zajęła II miejsce. 25 maja w Leśnictwie Dąbrowa niedaleko Pniew odbył się kolejny konkurs sprawdzający wiedzę ekologiczną

i umiejętności rozpoznawania gatunków roślin i zwierząt w terenie. Joanna Regdosz, Paulina Mazańska i Kajetan Nowak wywalczyli w tym trudnym konkursie drugie miejsce otrzymując nagrodę z rąk samego Burmistrza Szamotuł, rywalizując z ośmioma gimnazjami z całego powiatu.

Beata Pyzik

Powiatowy Konkurs Ekologiczny 2015 1 Powiatowy Konkurs Ekologiczny 2015 2

 

Potyczki Językowe

Poprzedni artykuł

Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny dla Klas I i II

Następny artykuł