Potyczki Językowe

potyczki jezykowe

potyczki jezykoweW piątek- 22 maja 2015 r. juz po raz trzeci uczestniczyliśmy w “Potyczkach Językowych”, organizowanych przez Panią Annę Hojnacką z Gimnazjum im. ks. kan. Mariana Maciejewskiego w Pniewach.

W pniewskich eliminacjach szkolnych wyłoniono 5 par, które stanęły do rywalizacji z uczniami z naszego gimnazjum . W zaciętych, ale przy tym przesympatycznych potyczkach zwyciężyli Czarek Kamiński i Adrian Kwaśny z klasy 3d ( gimnazjum z Pniew), natomiast drugie i trzecie miejsce przypadły w udziale nam. 2 miejsce zajęły Laura Jankowska z klasy 3a i Aleksandra Sokołowska z klasy 3c. Miejsce 3 zajęli Łukasz Wiliński z klasy 3b i Jakub Grudziński z klasy 3d. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i świetną zabawę , a w czerwcu czekamy na naszych przyjaciół z Pniew podczas “5 Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Anglo- i Niemieckojęzycznej”.
Zwycięzcom i uczestnikom konkursu gratulujemy i dziękujemy. Zdjęcia – na Facebooku

Katarzyna Giersberg-Oleksiak

Konkurs Biologiczno-Chemiczny z Elementami Ekologii