Aktualno艣ci

FUTSAL!!! 馃挭

0
Mistrzostwa w Futsalu

7 lutego w naszej szkole odby艂y Mistrzostwa Powiatu w Futsalu. Szko艂臋 Podstawow膮 nr 3 we Wronkach reprezentowali uczniowie klasy 5 i 6 sportowej.
Do rywalizacji przyst膮pi艂o 7 szk贸艂 m.in: Szko艂a Podstawowa z Ka藕mierza, Szko艂膮 Podstawowa z Obrzycka, Szko艂a Podstawowa nr 3 z Szamotu艂, Szko艂a Podstawowa z Pniew, Szko艂a Podstawowa z Grzebieniska, Szko艂a Podstawowa nr 2 z Wronek.
Nasza Szko艂a rozegra艂a dwa mecze grupowe, z reprezentacj膮 Szko艂y Podstawowej z Obrzycka oraz z reprezentacj膮 Szko艂y Podstawowej z Ka藕mierza. W fazie grupowej byli艣my niepokonani i zaj臋li艣my pierwsze miejsce z wynikami 4:0 i 2:0. W p贸艂finale zmierzyli艣my si臋 z reprezentacj膮 Szko艂y Podstawowej nr 3 z Szamotu艂.
Mecz zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem naszej reprezentacji (2:0), dzi臋ki czemu awansowali艣my do fina艂u. Mecz fina艂owy odby艂 si臋 mi臋dzy reprezentacj膮 Szko艂y Podstawowej nr 3 oraz reprezentacj膮 Szko艂y Podstawowej z Pniew. Po zaci臋tym i wyr贸wnanym meczu pad艂 remis (0:0), a o wyniku zadecydowa艂y rzuty karne (3:2), w kt贸rych lepszy okaza艂 si臋 nasz zesp贸艂.
Szko艂a Podstawowa nr 3 we Wronkach zosta艂a Mistrzem Powiatu w Futsalu i awansowa艂a do rozgrywek rejonowych. Fotorelacja – na FB

Bartosz Hoffmann

Z wizyt膮 w firmie Amica

Poprzedni artyku艂

Dyskoteka Walentynkowa

Nast臋pny artyku艂