Aktualności

Jaki tu spokój…

0
DEN 2018

DEN 2018

12 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor zadbała o dobre samopoczucie uczniów i nauczycieli, ustalając w tym dniu skrócone lekcje. Po nich, o godzinie 11:00 odbył się apel z udziałem zaproszonych gości: emerytów Szkoły Podstawowej nr 3 i Gimnazjum, przedstawicieli Rady Rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły.

Tym razem przygotowaniem apelu zajęli się uczniowie klas: 7A, 7C i 8B. Odegrali oni humorystyczną scenkę pod przewrotnym tytułem: Godzina wychowawcza – jaki tu spokój…”. Obok uczniów w apelu wzięli również udział nauczyciele. Podczas uroczystości po raz pierwszy został zaśpiewano hymn szkoły autorstwa naszego polonisty Pana Pawła Bociana. Mamy nadzieję, że nasz apel spodobał się zgromadzonym gościom, a “co złego to nie my…”.

P.S. Dziękujemy nauczycielom za udostępnienie rzeczy osobistych, zwłaszcza elementów garderoby, bez nich młodzi aktorzy nie wypadliby tak przekonująco… 🙂

Tutaj – Fotoreportaż

Hanna Klemenska, Karolina Barłóg, Anna Biedziak

zdj. Karolina Pospieszna-Firlet, Paweł Bocian

film: Jakub Zielonka, Bogna Kmita

Gminne Sztafety Przełajowe

Poprzedni artykuł

Prezent dla Nauczycieli

Następny artykuł