Aktualności

Prezent dla Nauczycieli

0
Konkurs recytatorski - Sieraków 2018

Konkurs recytatorski - Sieraków 2018

W piątek świętowaliśmy nie tylko Dzień Edukacji Narodowej, ale też sukces naszych uczennic – Zosi Dominiczak oraz Zosi Gorzkowskiej. Dziewczyny, wraz ze swoimi polonistkami – panią Szablewską oraz panią Borowiak, wyjechały do Sierakowa, by tam reprezentować naszą Szkołę w konkursie recytatorskim “W hołdzie Janowi Pawłowi II”.

Tegoroczna edycja koncentrowała się wokół poezji patriotycznej. Zosia Dominiczak przygotowała wiersz K.K. Baczyńskiego pt. “Polacy”, Zosia Gorzkowska zaś “Pieśń o fladze” K.I. Gałczyńskiego. W jury zasiadał m.in. słynny aktor teatralny i filmowy – Piotr Machalica. Nasze uczennice spisały się na medal! Zosia Dominiczak, w swojej kategorii zajęła II miejsce, a Zosia Gorzkowska – III. Obie na podium! To najlepszy prezent na Dzień Nauczyciela! Zdjęcia – na Facebooku

A. Borowiak

Jaki tu spokój…

Poprzedni artykuł

Kasztanobranie

Następny artykuł