Aktualności

Jesteśmy gotowi na czwartą klasę!

0
Gotowi na 4 klasę

Uczniowie klasy 3 A uczestniczyli w cyklu spotkań przygotowujących uczniów do kolejnego etapu edukacyjnego. W ramach spotkań uczennice klasy 4 B, Antonina Firlet i Kornelia Krzyżaniak odpowiedziały swoim koleżankom i kolegom na wiele pytań. Okazało się, że w czwartej klasie również może być fajnie i ekscytująco. Sprawdziany i zadania domowe dawkowane są w odpowiednich proporcjach, lektury są obszerniejsze, ale zapowiadane z odpowiednim wyprzedzeniem, przedmioty ciekawe, a nauczyciele chętnie pomogą podołać nowym wyzwaniom. Poza spotkaniem z Tosia i Kornelią uczniowie wykonali amulety odwagi, pudełko wspomnień i życzliwości a także rakietę przyszłości, w której znalazły się plany i marzenia na przyszłość.
KOCHANI UCZNIOWIE, ŻYCZYMY WAM WSZYSTKIEGO DOBREGO W CZWRATEJ KLASIE I JEŚTEŚMY PEWNE, ŻE ŚWIETNIE SOBIE PORADZICIE! Zdjęcia

Sabina Jasińska, Anna Kowalska

Wybieram zdrowie!

Poprzedni artykuł

MŁODE PISARKI I MŁODZI PISARZE!

Następny artykuł