Aktualności

MŁODE PISARKI I MŁODZI PISARZE!

0
Pisarki i pisarze

Z radością ogłaszamy, że nowa publikacja uczniów naszej szkoły jest już dostępna w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Wronki a także w naszej szkolnej bibliotece. Kolejne egzemplarze na początku kolejnego roku szkolnego trafią do wszystkich bibliotek szkolnych w naszej gminie. Wszystko zaczęło się w drugiej klasie od lektury książki Justyny Bednarek pt. „ Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. W ramach zadania uczniowie napisali „Historię jedenastej skarpetki” i okazało się, ŻE NIE MOŻNA TEGO NIE WYDAĆ ! W planach mamy jeszcze napisanie scenariuszy zajęć i warsztaty literacko – plastyczne prowadzone przez autorów poszczególnych historii. Jeśli chcielibyście zaprosić nas do siebie skontaktujcie się z nami, dzwoniąc do sekretariatu naszej szkoły. Tymczasem jeszcze raz gratulujemy naszym młodym pisarzom i życzymy kolejnych literackich osiągnięć. Dziękujemy również wszystkim , którzy przyczynili się do powstania publikacji. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Doroty Babik, która umożliwiła nam wydanie książki, Pani Zuzanny Mikołajczak, która zajęła się składem i oprawą graficzną a także do Pana Pawła Bociana, który zadbał o korektę tekstu.  FOTKI

Sabina Jasińska

Jesteśmy gotowi na czwartą klasę!

Poprzedni artykuł

Magiczny kosmos

Następny artykuł