Aktualności

Kolędnicy z Polnej

0
Kolędnicy z Polnej

Kolędnicy z PolnejW czwartek 17 grudnia 2015 roku w hotelu Olympic odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników firmy Amica Wronki S.A.. Uczniowie naszej szkoły, pod czujnym okiem p. Katarzyny Giersberg-Oleksiak oraz p. Małgorzaty Mereckiej, umilili tę uroczystość przygotowanym występem.

Piękne kolędy, wyśpiewywane przy akompaniamencie gitar i organów, wprowadziły wszystkich w świąteczny, wyjątkowy nastrój. Serdecznie dziekujemy wszystkim uczniom za przepiękny i profesjonalny występ. Magię Świąt poczuliśmy dzięki: Vanessie Kinowskiej, Lidii Wydartej, Faustynie Goździk- Rakowskiej, Marii Truchel, Natalii Szablewskiej, Nicoli Kaczmarek, Joannie Szablewskiej, Liwii Sztukowskiej, Dominice Telak, Klaudii Ferfet, Wojciechowi Bińkowi, Wojciechowi Nowakowi, Klaudiuszowi Rosadzie, Patrykowi Szymczakowi i Krzysztofowi Wiśniewskiemu. Nad sprzętem czuwał niezawodny Jędrzej Orzechowski. Dziękujemy także Pani Karolinie Pospiesznej- Firlet za przygotowanie ślicznych, świątecznych upominków dla gości.

Małgorzata Merecka, Katarzyna Giersberg-Oleksiak

Fotoreportaż na Facebooku

Święta Tuż, Tuż…

Poprzedni artykuł

Nagrody Dla Naszych Gimnazjalistek

Następny artykuł