Aktualności

Nagrody Dla Naszych Gimnazjalistek

0
Konkurs na kartkę świateczną 2015

Konkurs na kartkę świateczną 201519 grudnia 2015 r. spotkali się w Pleszewie laureaci XIX edycji Wielkopolskiego Konkursu Plastycznego Na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową. Konkurs zorganizowany był przez Dom Kultury w Pleszewie i odbywał się pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego i Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew.

Nadesłano wiele prac z całej Wielkopolski a wśród nich – 14 z naszej szkoły. W kategorii gimnazjów wśród laureatów znalazły się uczennice naszego gimnazjum: Julia Cieśla otrzymała wyróżnienie, natomiast Maria Lukas – Nagrodę Specjalną Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew. Praca Julii znalazła się na okładce okolicznościowego katalogu z wystawy.
Uroczyste podsumowanie konkursu poprzedzone zostało koncertem kolęd i pastorałek w wykonaniu wokalistów z Pleszewa oraz otwarciem wystawy pokonkursowej.

Iwona Krzyżanek

Konkurs na kartkę świateczną 2015 Konkurs na kartkę świateczną 2015 - Sara Bartkowiak kl. I C Konkurs na kartkę świateczną 2015 Konkurs na kartkę świateczną 2015 - Ania Szwak kla. I B
Konkurs na kartkę świateczną 2015 Konkurs na kartkę świateczną 2015 -  Łukasz Starczewski kl. III D Konkurs na kartkę świateczną 2015 - Hanna Tomczak kl. I A Konkurs na kartkę świateczną 2015 - Julia Cieśla III A wyróżnienie
Konkurs na kartkę świateczną 2015 - Klaudia Smolarkiewicz kl. III D Konkurs na kartkę świateczną 2015 - Maria Lukas kl. III A - nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew Konkurs na kartkę świateczną 2015 - Maria Truchel kl. I A Konkurs na kartkę świateczną 2015 - Natalia Wallicht kl. I A
Konkurs na kartkę świateczną 2015 Konkurs na kartkę świateczną 2015 - Julita Kubiś kl. I B Konkurs na kartkę świateczną 2015 - Julia Stachowiak kl. I C Konkurs na kartkę świateczną 2015 - Weronika Szulc kl. III E

Kolędnicy z Polnej

Poprzedni artykuł

Życzenia z Serca Płynące…

Następny artykuł