Aktualności

Brawo dziewczyny!

0
Konkurs recytatorski

Dzisiaj w Sierakowie odbył się 17. Rejonowy Konkurs Recytatorski Szkół Podstawowych z cyklu „Jesienne spotkania z poezją i prozą”. W wydarzeniu udział wzięli uczniowie z 10 szkół, a przewodniczącą komisji konkursowej była Pani Agata Cejba – aktorka z Wrocławskiego Teatru Lalek, która podzieliła się z uczestnikami sekretną wiedzą dotyczącą pięknego recytowania tekstów.
Nasze uczennice odniosły ogromny sukces:
– w kategorii klas I-III Antonina Pogorzelczyk z klasy 3b zajęła III miejsce
– w kategorii klas IV- VI Iga Antoszewska z klasy 5b zajęła miejsce I
Gratulacje dla dziewczyn!

Katarzyna Szablewska
Kliknij tytuł posta, by obejrzeć zdjęcia

Zdjęcia – z FB Szkoły Podstawowej w Sierakowie.

 

 

Spotkanie uczniów z kuratorem sądowym

Poprzedni artykuł

Z cyklu – Igor przedstawia…

Następny artykuł