Aktualno艣ci

Konkurs ortograficzny馃摑鉁嶏笍

0

Na powitanie wiosny 馃尯 nasze uczennice i nasi uczniowie mogli ,sprawdzi膰 swoj膮 znajomo艣膰 ortografii w wiosennym dyktandzie. Stan臋li przed nie艂atwym zadaniem napisania dyktanda, kt贸re by艂o naje偶one wieloma ortograficznymi (a dla starszych uczestniczek i uczestnik贸w r贸wnie偶 interpunkcyjnymi) pu艂apkami, jednak 艣wietnie sobie z nimi poradzil i! W konkursie zwyci臋偶yli:

  • W kategorii klas 4-5: Magdalena Biniak, Antonina Firlet, Ewa Gontar
  • W kategorii klas 6-7: Barbara Kalitka, Marta Starzonek, Leon Rudy

Serdecznie gratulujemy wyr贸偶nionym, a wszystkich zach臋camy do dbania o poprawn膮 pisowni臋!

Katarzyna Szablewska, Pawe艂 Bocian

wiosenne dyktando

Trwa rekrutacja do klas pierwszych 2024/2025!!!

Poprzedni artyku艂

Psiaki na Polnej馃Ξ

Nast臋pny artyku艂