Aktualności

Siatkówka dziewcząt

0
Zawody siatkarskie

W minioną sobotę w naszej szkole odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt zorganizowany przy współudziale KS Akademia Sportu Wronki. W zawodach uczestniczyło 5 zespołów: UKS Lider Rokietnica, SPS Box Pro Volley Piła, MKS Trzcianka, Akademia Sportu Wronki oraz reprezentacja naszej szkoły: w składzie: Paulina Bartkowiak – kapitan, Martyna Kurowska, Nadia Stromczyńska, Wiktoria Kopka, Antonina Świderska, Gabriela Czechowska oraz gościnnie Dagmara Frankowska.
Nasze siatkarki zaprezentowały się bardzo dobrze zajmując drugie miejsce a przegrały tylko z zespołem z Piły po zaciętej i wyrównanej walce.
Świetny wynik osiągnęła młoda reprezentacja Akademii Sportu (z udziałem uczennic z naszej szkoły: Majki Czury, Wiktorii Szymaniak, Alicji Frankowskiej, Pauliny Molińskiej i Leny Ogrodowczyk) zajmując trzecie miejsce.
Siatkarki miały okazję skonfrontować swoje umiejętności z innymi zespołami i wywalczyć dla swoich drużyn puchary i medale. Wyróżnienia indywidualne we wronieckich drużynach otrzymały: Paulina Bartkowiak z kl. VIII s oraz Maja Czura z kl. VI S, chociaż w sportach zespołowych liczy się cała drużyna, więc wielkie gratulacje dla wszystkich naszych dziewcząt trenujących piłkę siatkową.

Leszek Biedziak

 

Akademia Siatkówki Amica

Poprzedni artykuł

Siatkówka plażowa

Następny artykuł