Aktualności

Akademia Siatkówki Amica

0
Akademia Amica

11.05.2023 (w czwartek) w hali Szkoły Podstawowej nr 3 we Wronkach odbył się wielki finał turnieju Akademii Siatkówki Amica. Projekt Akademii Siatkówki Amica jest realizowany od 2 lat na terenie Gmin: Szamotuły, Rokietnica, Oborniki i Wronki. Nasza szkoła jest partnerem projektu i wspólnie z Akademią Sportu Wronki realizuje zajęcia w hali przy ul. Polnej 5.
Harmonogram turnieju był bardzo wszechstronny, bo poza rozgrywkami siatkarskimi dzieci oraz zaproszeni goście mogli podziwiać występy taneczne Mażoretek oraz zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach. Po części oficjalnej dziewczęta z klasy 8 sportowej (Lena Ogrodowczyk i Nadia Stromczyńska) przeprowadziły rozgrzewkę dla wszystkich uczestników turnieju.
Turniej rozgrywany był w formie gier na czas, dzieci swoje mecze rozgrywały w różnych konfiguracjach w zależności od wieku.
Na koniec turnieju każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, torbę, piłkę i dyplom.
Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju.

Fabian Myszkowski

Akademia Amica (1) Akademia Amica (2) Akademia Amica (3) Akademia Amica (4)

 

Konkurs Przyrodniczo-Sportowy

Poprzedni artykuł

Siatkówka dziewcząt

Następny artykuł