Aktualności

Konkurs Przyrodniczo-Sportowy

0
Konkurs

Wczoraj w budynkach Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach odbyła się XVIII edycja Konkursu Przyrodniczo-Sportowego – etap półfinałowy organizowany przez Nadleśnictwo Wronki. Uczniowie z pięciu szkół znajdujących się na terenie Miasta i Gminy Wronki zmagali się z przygotowanym testem sprawdzającym wiedzę przyrodniczą w szczególności w ujęciu naszego Leśnego Kompleksu Promocyjnego Puszcza Notecka oraz konkurencjami sportowymi. Rywalizacja była bardzo zacięta co zaowocowało jednakowym wynikiem końcowym 3 szkół.
O kolejności na podium, zgodnie z regulaminem konkursu zdecydował wynik rozwiązanego testu. Zwycięzcą konkursu została Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi, awansując do finału konkursu, który odbędzie się 15 czerwca 2023 roku na terenie Nadleśnictwa Potrzebowice.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.
Dziękujemy też Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach za nieocenioną pomoc w technicznym przygotowaniu konkursu.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

Żródło: FB – Nadleśnictwo Wronki, Lasy Państwowe
Fot. Adam Kupś, Małgorzata Dorna, Arkadiusz Kaczmarek, Norbert Szeląg

Narodowy Dzień Zwycięstwa

Poprzedni artykuł

Akademia Siatkówki Amica

Następny artykuł