Aktualności

Marek Regdosz na spotkaniu z Wielkopolskim Kuratorem Oświaty

0
Marek Regdosz Rex

Marek Regdosz Rex16 kwietnia br. wszyscy laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych spotkali się z Panią Kurator Elżbietą Leszczyńską, aby odebrać zaświadczenia, które uprawniają do całkowitego lub częściowego zwolnienia z egzaminów gimnazjalnych.  Marek znalazł się w grupie “wielokrotni”  gdyż jest laureatem z historii i matematyki,

a jeżeli cofniemy się do klasy drugiej to też laureatem z biologii. Laureaci, rodzice i nauczyciele (Marieta Mikołajczak, Arlena Stachowiak), którzy wspierali swoich podopiecznych otrzymali słowa podziękowania i zachęty do dalszej tak owocnej pracy z młodzieżą. Wyróżnieni otrzymali nagrody rzeczowe.

Jesteśmy dumni z Marka :

  • z historii do województwa zakwalifikowało się 115 uczniów, laureatami zostało 90 (udział brało ok.4 tys.) uczniów,
  • z matematyki zakwalifikowało się 148 uczniów, laureatami zostało 95 (udział brało ok.6 tys.) uczniów,
  • Wronki były reprezentowane tylko przez naszą szkołę, 
  • a Marek po prostu przeszedł do historii, do tej pory nikt z naszej szkoły nie był potrójnym LAUREATEM.

Vivat KRÓL MAREK WIELKI!

Markowi jeszcze raz gratulujemy życząc, aby dokonał mądrego wyboru nowej szkoły, a w przyszłości spełniał się zawodowo. 

Marieta Mikołajczk, Arlena Stachowiak

dyplomy Marek Regdosz Rex Marek Regdosz Rex Marek Regdosz Rex

 

Zwycięstwo Szkolnej Drużyny Ratowników Przedmedycznych

Poprzedni artykuł