Aktualności

Mikołajki w teatrze

0
Mikołajki w teatrze

W środę, 6 grudnia 2023 roku, my, czyli klasa 5A oraz 6s i goście z klasy 4A i 7s, byliśmy w poznańskim Teatrze Muzycznym na spektaklu „Piękna i Bestia”.
Sprzed szkoły wyjechaliśmy o 8.45, a na miejsce dojechaliśmy o 10. Najpierw poszliśmy na spacer do galerii Stary Browar, bo byliśmy trochę za wcześnie. Spektakl rozpoczął się o 11.00. Bellę zagrała Joanna Rybka-Sołtysiak, Bestię – Patryk Bartosiewicz, a Gastona grał Maksymilian Pluto-Prądzyński. W spektaklu było wiele efektów specjalnych i fascynujące kostiumy, a wszystko zrobiło na nas ogromne wrażenie!
To była świetna wycieczka i nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu do teatru.

Hanna Garncarz, 5A

Mikołajki w teatrze Mikołajki w teatrze

 

 

Mikołajki na Polnej

Poprzedni artykuł

Turniej siatkarski na Leśnej

Następny artykuł