Aktualności

Mikołajkowe zawody sportowe

0
Mikołajkowe zawody sportowe

We wtorek w naszej szkole odbyły się mikołajkowe zawody sportowe dla klas uczniów trzecich, były to tzw. „wyścigi rzędów”. W każdej konkurencji startowało 5 chłopców i 5 dziewczynek, mieli oni do wykonania różnorodne zadania, a w wyścigu wygrywała ta reprezentacja, która najszybciej to zrobiła.
Wcześniej nauczyciele WF pani Lidka Kremer i pan Piotr Ławniczak przygotowywali dzieci do udziału w tych  zawodach, a podczas wtorkowych zawodów nadzorowali wykonywanie ćwiczeń i dopingowali swoich podopiecznych. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska – dyrekcja szkoły oraz pozostali nauczyciele WF. Po podliczeniu punktów uzyskanych we wszystkich wyścigach okazało się, że najbardziej usportowioną klasą została III C i oni odebrali z rąk pani dyrektor Moniki Kowalskiej okazały puchar. Wszystkie uczestniczące w zawodach dzieci zostały nagrodzone słodyczami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Fotorelacja

Leszek Biedziak

“Ludzie listy piszą, zwykłe, polecone…”

Poprzedni artykuł

Mikołajki na Polnej

Następny artykuł