Aktualności

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych

0
Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych

9 kwietnia 2024 roku Centrum Sportu Szamotuły, przy pięknej słonecznej pogodzie, odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej na szczeblu powiatowym. W zawodach startowały reprezentacje szkolne, oddzielnie dziewczęta i chłopcy, w zespołach 6 osobowych w kategoriach wiekowych: klasy IV i młodsi, klasy V-VI oraz klasy VII-VIII.
Naszą Szkołę reprezentowało łącznie 36 osób wystawiliśmy więc uczestników w każdej z wyżej wymienionych kategorii. Indywidualnie rewelacyjnie spisał się Bartek Konieczny , który choć uczęszcza dopiero do klasy III c, zwyciężył w kategorii klas IV.  ⇒

W tej samej kategorii na drugim miejscu uplasował się Wojciech Kinowski z klasy IV s zdobywając srebrny medal. Świetnie również zaprezentowała się Antonina Kasprzak z klasy VII s , która w swojej kategorii ukończyła bieg na drugim miejscu zdobywając srebrny medal.
Bartek, Wojtek oraz Tosia automatycznie wywalczyli awans do Finałów Wojewódzkich w Żerkowie.
Awans wywalczyła również drużyna chłopców klas IV i młodsi w składzie: Leo Gregorek  – IV b, Bartosz Konieczny – III c, Stanisław Kasprzak  -IV s, Franciszek Cebernik – IV s, Wojciech Kinowski – IV s, Leon Tonak  -IV b, Oliwier Hibner  – IV s
Finał Województwa Wielkopolskiego, odbędzie się 19 kwietnia 2024 roku w Żerkowie.
Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników , którzy walczyli bardzo dzielnie i na trasie biegu zostawili kawał swojego serducha.
Powodzenia na zawodach wojewódzkich! Fotorelacja

Lidia Kremer, Leszek Biedziak

 

Gotowanie z Maksem

Poprzedni artykuł

Czy skrzypce mają duszę?

Następny artykuł