Aktualności

Mistrzowie Półfinału Wielkopolski w Futsalu

0
Mistrzowie Rejonu Poznań - Zachód

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Z. Herberta we Wronkach odbył się półfinał mistrzostw województwa w futsalu. Do naszej szkoły przyjechali reprezentanci powiatów: obornickiego, grodziskiego, sucholeskiego, nowotomyskiego, szamotulskiego  (Szkoła Podstawowa nr 3 we Wronkach). Wroniecka drużyna zdominowała rozgrywki wygrywając wszystkie spotkania, tym samym awansowała do finału wojewódzkiego.
Jest to największy sukces szkoły w historii futsalu- mamy nadzieje, że to nie koniec. Reprezentanci szkoły:

  1. Oskar Baranowski
  2. Ksawery Drożyński
  3. Jan Hagno
  4. Jan Hibner
  5. Tomasz Konieczny
  6. Hubert Przybył
  7. Piotr Stańko
  8. Antoni Wilk

Zdjęcia

Fabian Myszkowski

Prezenty dla Babci i Dziadka

Poprzedni artykuł

Mistrzowie Rejonu Poznań – Zachód klas 5-6

Następny artykuł