Aktualności

Mistrzowie Rejonu Poznań – Zachód klas 5-6

0
futsal 2023

19 stycznia 2023 r. reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach wzięła udział w Mistrzostwach Regionu Wielkopolskiego w Piłce Nożnej Halowej w Opalenicy dla klas 6 (rocznik 2010) i młodszych. Wcześniej wywalczyliśmy Mistrzostwo Powiatu Szamotulskiego natomiast w Opalenicy reprezentowaliśmy nie tylko Szkołę i Gminę Wronki, ale również Powiat Szamotulski.
Do Opalenicy przyjechało sześć szkół reprezentujących swoje powiaty. W fazie grupowej uczniowie rozegrali mecz ze szkołą z Suchego Lasu, z którą wygraliśmy 3:1 oraz ze szkołą z Grodziska Wielkopolskiego, którą pokonaliśmy 5:0. W półfinale pokonaliśmy Szkołę z Międzychodu 3:1 i trafiliśmy do finału, w którym ponownie wygraliśmy ze szkołą z Grodziska Wielkopolskiego 1:0. W turnieju brały również udział szkoły z Opalenicy i Obornik.
Dzięki wygranej w Turnieju Rejonowym nasi uczniowie wezmą udział w Finale Województwa Wielopolskiego.
Szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6 oraz 5 sportowej: Zachariasz Szymkowiak, Damian Czaprański, Aleksander Twardowski, Marcin Obst, Jakub Kąkol, Wojciech Łożyński, Wojciech Kubiak, Dawid Koza, Dawid Szymaniak, Leon Rudy, Antoni Nowak. Zdjęcia Mistrzów

Bartosz Hoffmann

Mistrzowie Półfinału Wielkopolski w Futsalu

Poprzedni artykuł

Szanowni Rodzice uczniów klas ósmych!

Następny artykuł