Aktualno艣ci

Nadesz艂a WIOSNA… 馃尯馃尫馃尲馃尶

0
Nadesz艂a wiosna

21 marca to wyj膮tkowy dzie艅 w naszych kalendarzach. To pierwszy dzie艅 kalendarzowej wiosny, Mi臋dzynarodowy Dzie艅 Las贸w, Dzie艅 Wagarowicza, Mi臋dzynarodowy Dzie艅 Walki z Dyskryminacj膮 Rasow膮, 艢wiatowy Dzie艅 Zespo艂u Downa, to te偶 prawdopodobna data urodzin Johanna Sebastiana Bacha.
Na ca艂ym 艣wiecie tego dnia obchodzony jest r贸wnie偶 艢wiatowy Dzie艅 Poezji i to w艂a艣nie z tej okazji uczennice i uczniowie klasy 5A przygotowali happening.
Udali艣my si臋 do Parku Cyryla Sroczy艅skiego, gdzie przywo艂ywali艣my wiosn臋 poezj膮. Ka偶dy z nas wybra艂 wiersz, kt贸ry nast臋pnie odczyta艂. Mimo 偶e pogoda nam nie sprzyja艂a, a聽 przechodni贸w by艂o niewielu, wszyscy 艣wietnie si臋 bawili艣my! FOTKI i filmiki w komentarzach – na FB. PS Nasz szkolny dzwonek og艂asza dzi艣 wiosn臋 muzyk膮 Vivaldiego! 馃幎馃幓

Pawe艂 Bocian

Warsztaty wielkanocne馃悾

Poprzedni artyku艂

“Wiosna, ach to Ty…”

Nast臋pny artyku艂