Aktualności

“Wiosna, ach to Ty…”

0
Szalony tydzień

W tym tygodniu w naszej szkole zapanowało wiosenne szaleństwo. Codziennie mogliśmy pokazać swoją pomysłowość i kreatywność przychodząc bez plecaka, w ciuchach założonych na opak, w piżamie bądź w szalonej fryzurze. W środę 21 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, zwany także Dniem Kolorowej Skarpetki. Tego dnia uczniowie i nauczyciele mogli założyć wielobarwne, niedopasowane skarpetki jako wyraz solidarności z osobami z dodatkowym chromosomem. Ideą tego święta jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na osoby z zespołem Downa i ich potrzeby oraz zwiększenie

świadomości o ich chorobie. Społeczność naszej szkoły jak zwykle nie zawiodła. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję! Na zakończenie naszego szalonego tygodnia, Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami, przygotował dla wszystkich uczniów wieczór filmowy z Enolą Holmes. A oto fotoreportaż! 😎

Barbara Kalitka z 7s

Nadeszła WIOSNA… 🌺🌷🌼🌿

Poprzedni artykuł

Poszukiwania wiosny

Następny artykuł