Aktualności

Zapytaj Mnie o Polskę…

0
Święto Niepodległości

Święto Niepodległości

Nasz patron, Zbigniew Herbert pisał, że „naród, który traci pamięć, traci sumienie”. By wypełnić nasz patriotyczny obowiązek, jak co roku, w naszej szkole obchodziliśmy uroczyście Narodowe Święto Niepodległości.

Apel przygotowany pod kierunkiem p. Wituskiej, p. Stachowiak i p. Borowiak stanowił okazję do podróży w czasie. Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie o bolesnych wydarzeniach historycznych, które dotykały nasz Naród. Mieli też szansę przekonać się, że patriotyzm to nie puste hasło.
Ogromne podziękowania dla naszych młodych wykonawców, którzy swoimi występami uświetnili ten dzień, a także dla p. Iwony Krzyżanek oraz p. Ewy Pilarczyk, które zadbały o wspaniałe dekoracje.

Anna Borowiak

Święto Niepodległości Święto Niepodległości Święto Niepodległości Święto Niepodległości
Święto Niepodległości Święto Niepodległości Święto Niepodległości Święto Niepodległości
Święto Niepodległości Święto Niepodległości swieto niepodleglosci 2017 11 Święto Niepodległości

 


Wroniecki Ośrodek Kultury zaprasza!!!

Poprzedni artykuł

Gminne Obchody Święta Niepodległości

Następny artykuł