Aktualności

Niebieskie Motyle

0
Niebieskie Motyle
Nasza klasa -1b została nominowana przez przedszkolaków z Amica Kids do akcji: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI #challengeniebieskiemotyle2021
Celem akcji jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Podjęliśmy to wyzwanie, ponieważ jest to szlachetna i bardzo potrzebna inicjatywa.

Do wykonania zadania nominujemy:
Klasę 1a, 2a i 2b Szkoły Podstawowej nr 3 we Wronkach.
Jak przekazać niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.
Wystarczy:
  1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
  2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. taniec motyla.
  3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
  4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
  5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle 2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
  6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin

Natalia Kaszkowiak-Colombo

Na wezwanie odpowiedziała klasa 1a!

Z wizytą u pszczelarza

Poprzedni artykuł

Topografia Polski w wykonaniu 2b

Następny artykuł