Aktualności

Noc filmów z dreszczykiem…

0
Noc filmów z dreszczykiem

Noc filmów z dreszczykiem

to już nasza listopadowa tradycja. W piątek, 3 listopada, odbyła się jego kolejna edycja zorganizowana przez Samorząd i jego opiekunki – panią Borowiak i panią Wituską. Uczniowie klas siódmych oraz gimnazjaliści spotkali się wieczorem w szkolnej auli,

by wspólnie obejrzeć horror pt.: „Kiedy gasną światła”. Zabawa była udana. Oczywiście, nie obyło się bez pisków, ale były też momenty wspólnego śmiechu. To wydarzenie jest dla nas szansą na wspólne spędzenie czasu po lekcjach i jeszcze silniejsze zintegrowanie się. Dziękujemy za liczną obecność. Specjalne podziękowania dla pani Mareckiej oraz pani Sip, które wsparły Samorząd w organizacji tego wydarzenia.

Anna Borowiak

Dzień Drzewa 2017

Poprzedni artykuł

Wroniecki Ośrodek Kultury zaprasza!!!

Następny artykuł