Aktualności

Dzień Drzewa 2017

0
Dzień Drzewa 2017

Dzień Drzewa 2017 W naszej szkole, 27 października obchodziliśmy “Dzień Drzewa”. Happening w ramach projektu edukacyjnego pod opieką pani Wituskiej zorganizowały uczennice klas drugich.

Zadaniem klas było wykonanie ,,Selfie z drzewem”. Każda z klas była również zaangażowana w quiz “Co to za drzewo”? Bezkonkurencyjnie wygrała klasa 2a, mając wszystkie prawidłowe odpowiedzi. Ostatnia konkurencja polegała na rozwiązaniu krzyżówki i szukaniu zagadek na terenie szkoły. W tej konkurencji zwyciężyły klasy: 7 a, 2 d i 2 f. W punktacji generalnej wygrała klasa 2 d, której serdecznie gratulujemy; wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym projekcie szczerze dziękujemy!!!

Zuzanna Podgórska – II a

Dzień Drzewa 2017 Dzień Drzewa 2017 Dzień Drzewa 2017 Dzień Drzewa 2017

 

Warszawski Zjazd Herbertowski

Poprzedni artykuł

Noc filmów z dreszczykiem…

Następny artykuł