Aktualności

Pamiętamy!

0

1 września 1939 roku wybuchła II wojna światowa, najtragiczniejszy konflikt w dziejach ludzkości. Obchody 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej z udziałem przedstawicieli Miasta i Gminy Wronki oraz młodzieży z poszczególnych placówek edukacyjnych odbyły się w sobotę 1 września br. na Wronieckim Rynku, gdzie znajduje się pomnik upamiętniający bohaterów poległych za wolność naszej Ojczyzny.
Młodzież naszej szkoły, pod opieką pani Patrycji Wituskiej uczciła poległych składając kwiaty pod pomnikiem, jako symbol pamięci i wdzięczności dla Tych, którzy poświęcili życie dla Polski, dla nas.
My młodzi, mamy świadomość, że Naród bez historii nie istnieje, dlatego pamiętamy.
Cześć Ich pamięci.

Dominika Kulupa, kl. III D

Uwaga! Rozpoczęcie Roku!

Poprzedni artykuł

Rozpoczynamy r.szk. 2018/2019

Następny artykuł