Aktualności

Rozpoczynamy r.szk. 2018/2019

0
inauguracja 18 19

3 września 2013 r o godz. 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się od powitania nowych uczniów, którzy wraz z wychowawcami  uroczyście wkroczyli do hali sportowej:  klasa 7a z p. Karoliną Barłóg, klasa 7b z p. Lidią Kremer, klasa 7c z p. Anną Biedziak, klasa 7d z p. Patrycją Wituską, klasa  7e z p. Haliną Zakrzewską oraz klasa 4s z p. Fabianem Myszkowskim.

Pani dyrektor powitała wszystkich uczniów i ich rodziców; przedstawiła także nowych nauczycieli. Koleżanki i koledzy z klas wstępujących do naszej szkoły złożyli uroczyste ślubowanie.
Młodzież z klasy 3b i 8d przygotowała część artystyczną, w której radziła młodszym kolegom, jak przeżyć kolejny rok szkolny.   Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, by odbyć pierwszą lekcję wychowawczą :).
Fotoreportaż

Ważna informacja!

Następny artykuł