Aktualności

Piknik Rodzinny 2016

0
Piknik 2016

Piknik 2016Dziś – 4 czerwca 2016 r. odbył się w naszej szkole kolejny już Piknik Rodzinny, tym razem pod hasłem “Rodzina łączy…”. W programie pikniku znalazł się spektakl ekologiczny, warsztaty artystyczne, pokazy pierwszej pomocy, wspólne grillowanie oraz gry i zabawy sportowe dla uczniów i rodziców.

Na scenie występowały nasze, gimnazjalne talenty, uczniowie przygotowali także stoisko ze zdrową żywnością. Odbyły się wszelkiego rodzaju konkursy z nagrodami a uczniowie zagrali w siatkówkę przeciw doroslym – swoim rodzicom i nauczycielom. Można było odbyć walki sumo w piance i zatańczyć zumbę na świeżym powietrzu. 

Serdecznie dziękujemy sponsorom naszej wspólnej zabawy:

 • Radzie Rodziców Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta,
 • Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,
 • Gminie Wronki,
 • firmie Amica S.A. – fundatorce atrakcyjnych nagród, 
 • Nadleśnictwu Wronki – za ufundowanie nagród, 
 • p. Katarzynie i Zbigniewowi Golasom – za wspaniały placek drożdżowy (z rabarbarem ze swojego ogródka),
 • p. Angelice Hoffmann z Salonu Fryzjerskiego Pati – za stworzenie stoiska fryzjerskiego, 
 • p. Alicji Szymaniak – za stoisko kosmetyczne,
 • p. Zbigniewowi Grzylowi i p. Edmundowi Dymkowi – za “Szklany Ul”  –
 • p. Weronice Świniarskiej – “Kreatywne Wronki” za malowanie twarzy i bransoletki,
 • Zespołowi Ratowników Przedmedycznych OSP Amica Wronki – za pokazy pierwszej pomocy,
 • chłopcom z klasy III F – za obsługę techniczną imprezy.

Szczególnie gorąco dziękujemy Pani Natalii Hoffmann, która po raz kolejny zapewniła nam wspaniałe nagłośnienie imprezy.  Dziękujemy również  za pomoc wychowawcom klas oraz nauczycielom – opiekunom poszczególnych konkurencji.

Organizatorzy: Maria Kęsy, Monika Kowalska, Marcin Wilk

Zdjęcia – Kajetan Nowak, klasa III c

Na Facebooku – relacja Adrianny Szablewskiej z I D

Piknik 2016 Piknik 2016 Piknik 2016 Piknik 2016

Więcej zdjęć…

Do Kotliny Kłodzkiej…

Poprzedni artykuł

Sen o Warszawie

Następny artykuł