Aktualności

Pożegnanie Trzecioklasistów – na Wesoło

0
Pożegnanie Trzecioklasistów

Pożegnanie Trzecioklasistów

Kolejny rocznik gimnazjalistów opuszcza jutro mury naszej szkoły. W związku z tym odbyło się dziś (22 czerwca) ich nieoficjalne pożegnanie – na wesoło. Drugie klasy przygotowały zabawę w konwencji “Kocham Cię Polsko” i zaprosiły do niej trzecioklasistów, którzy jutro zostaną absolwentami gimnazjum.

Dwie drużyny: damska (pod kierunkiem księdza Szymona Każmierczaka) i męska (pod przewodnictwem pana Pawła Truchana) zmagały się w zabawach i konkursach, charakterystycznych dla quizu “Kocham Cię Polsko”. Było wiele uśmiechu, tańca i śpiewu a ostatecznie zwyciężyli mężczyźni. Cała społeczność szkolna pożegnała także współpracowników, którzy z różnych przyczyn opuszczają nasze gimnazjum. Uczniowie i nauczyciele podziękowali im za współną pracę, poświęcenie, za serce i miłość, jakie włożyli w nauczanie i wychowanie młodzieży tej szkoły. 

Dzisiejsze spotkanie przygotowali uczniowie klas drugich pod kierunkiem p. Anny Borowiak i p. Patrycji Wituskiej.

A oto fotoreportaż z dzisiejszego apelu; film – wkrótce

Bogna Kmita, zdj. Monika Kowalska

 

Recytujemy Herberta

Poprzedni artykuł

Żegnamy Absolwentów

Następny artykuł